Заходи

назад вперед

Гіперконвергентна інфраструктура HPE SimpliVity

Гіперпростота. Гіпермасштабованість. Гіперконвергентність.

          Зростаюча вартість обслуговування існуючої інфраструктури і лавиноподібне зростання даних створює проблеми в області ІТ для багатьох організацій. За допомогою HPE SimpliVity можна оптимізувати ІТ-операції і забезпечити їх виконання, витративши в кілька разів менше, ніж при використанні традиційної інфраструктури і публічних хмарних рішень. Досягається це за рахунок процесу гіперконвергентності (процес зближення) таких основних компонентів ІТ інфраструктури як: сервери, системи зберігання даних, рішення віртуалізації, мережі передачі даних, мережі зберігання даних, рішень резервного копіювання та катастрофа стійкості, хмарних шлюзів. При традиційному підході кожен з компонентів мав слабкий зв'язок з іншими і по суті був окремим острівцем ІТ інфраструктури. Підхід HPE SimpliVity полягає в тому, що компоненти тісно інтегруються між собою як на функціональному так і на адміністративному рівні, що дозволяє співробітникові ІТ управляти всією інфраструктурою з єдиної точки на основі ВМ-орієнтованих політик, абстрагуючись від нижчележачого "заліза".

          Друга концепція підходу HPE SimpliVity полягає в тому, що б взяти під контроль швидко зростаючі обсяги даних і управляти ними ефективно у всій ІТ інфратруктуре як в рамках одного сервера (ноди), так і всієї площадки або декількох майданчиків, і так само як для основних даних так і для резервних копій. Досягається це за рахунок концепції дедупліціровать дані як тільки вони потрапляють в інфраструктуру і більше ніколи не раздедупліціровать. За рахунок гіперконвергенціі всіх компонентів ІТ інфраструктури з'являється можливість просто і прозоро управляти задедупліцірованнимі даними при виконанні резервних копій або при реплікації на віддалену майданчик, філії. Всі маніпуляції і потоки відбуваються з дедупліцірованнимі даними. Завдяки тому, що рішення HPE SimpliVity використовує швидкі Flash накопичувачі і апаратний прискорювач онлайн-дедуплікаціі, не відбувається падіння продуктивності, більш того за рахунок того що дані на накопичувачі потрапляють в дедупліцірованном вигляді, то і навантаження IOPS, МБ / сек. знижується.

          Спеціалисти компанії Integrity Systems готові надати консультації, спроектувати, провести пілот та впровадити рішення на базі HPE Simplivity. 

Зацікавились? Зателефонуйте нам або залиште свої данні за посиланням.

Інформація про продукт на сайті виробника.

Новини

next prev