Заходи

назад вперед

Відмовостійка віртуальна інфраструктура від 19,5 тис. $

Комплект базовий ''Start HA Virtualization''

Складається із двох серверів й спільного сховища. Побудований по класичній схемі віртуалізації. Більш детально про відмовостійкій віртуалізації і класичній схемі тут.

2 сервера HP DL360 G9 и СХД MSA 1040 - начальное решение для отказоустойчивой виртуализации

Замовити

Комплект базовий Start HA Virtualization стоимостью всего 19.5 тис. $

Характеристики:

 • 2 сервера - 16 фізичних ядер, 128GB RAM
 • СЗД MSA 1040 - 6 дисків 600GB, підключення 10Gb iSCSI.

Переваги:

 • Базовий комплект передбачає обладнання для високодоступного, відмовостійкого кластеру на 5-20 віртуальних машин з 3 ТБ корисного простору на SAS дисках;
 • Готовність до швидкого росту потужності в 2 рази з мінімальними інвестиціями за допомогою комплекту модернізації обладнання (додаєм процесори, пам'ять і диски);
 • Готовність до маштабування в декулька разів по мірі потреби. СЗД має можливість нарощування до 99 дисків, готова до 10Gb інфраструктури, що дозволить за допомогою комутаторів підключити ще більше серверів;
 • Готове рішення для відмовостійкої віртуалізації на базі Vmware vSphere, Microsoft Hyper-v, RedHat KVM та ін.
 • Технічна підтримка обладнання на протязі 3 років;
 • 10Gb підключення серверів до системи збереження даних;
 • В порівнянні з традиційним підходом дана інфраструктура дозволить зменшити вартість володіння обладнанням TCO, пришвидшить поверненя інвестицій ROI та підвищить показники безперервності роботи та гнучкості (пристосованості) бізнесу. Більш детально терміни та їх значення розглянуті тут;

Комплект ''Upgrade Hardware 2x'' — нарощування потужності в два рази

Якщо Вам не достатно потужності базової конфігурації, або в майбутньому інфраструктура виросте, то є можливість придбати комплект нарощування потужності в 2 рази - до 32-х фізичних ядер, 256ГБ оперативної пам'яті та 12 SAS дисків в СЗД.

Замовити

Upgrade Hardware 2x вартістю всього 9 тис. $

Комплект ''VMware Add-on'' — ліцензії віртуалізації Vmware Essential Plus

ПЗ виртуализації VMware Ess+ бандл покриває ліцензією до 3-х двох процесорних серверів. Технічна підтримка на 1 рік.

Замовити

VMware Add-on вартістю всього 4,4 тис. $

Чому варто звернутись в Integrity Systems?

Команда Integrity Systems володіє багатим досвідом впровадження віртуальних серверних інфраструктур в компаніях будь-якого рівня. Тісна співпраця з вендорами (детально тут) і компетенція наших сертифікованих спеціалістів дозволяє надавати сбалансовані й економічно виправдані рішення для потреб вашого бізнесу.

Наші спеціалісти забезпечать кваліфіковане налаштування систем і допоможуть мігрувати існуючу інфраструктуру в нове віртуалізоване відмовостійке середовище.

Зв'язатись

 

 

Додаткова інформація про рішення

Базове рішення складається з двох серверів і СЗД. Це класична схема побудови віртуального середовища, яка підходить для компаній середнього бізнесу. Готова інфраструктура для запуску всіх необхідних ІТ сервісів, таких як електронна пошта, 1С, файлові ресурси, віддалений доступ та інші додатки. Підходить для забезпечення повнофункціональної та безперебійної роботи підприємства як з локальними, так і віддалено працюючими користувачами.

Рішення являє собою високодоступний НА класте з двох серверів і спільної, відмовостійкої системи збереження даних.

Чому саме віртуалізація?

Преимущества виртуализации по исследованиям VMware

Переваги віртуалізації серверної інфраструктури:

 1. Зменшення витрат за рахунок консолідації серверів.
  Сучасні серверні процесори вже давно в кілька разів потужніші в порівнянні з потребами стандартних сервісів, таких як пошта, файлові шари, шлюзи.. Тому об'єднання кількох віртуальних серверів на одному фізичному дозволяє зменшити кількість фізичних серверів, максимально використовувати процесорну потужність, зменшити витрати електроенергії та затрати на розміщення і охолодження.
 2. Покращення керування та безпеки.
  Сьогодні практично кожний програмний продукт віртуалізаціє має досить простий, функціональний, інформативний графічний інтерфейс, що в рази зменшує трудовитрати на обслуговування та адміністрування інфраструктури. А також дозволяє виконувати оперативний контроль та дає можливість адміністраторам максимально швидко реагувати на будь-які зміни.
 3. Підвищення доступності та захищеності даних.
  Завдяки тому, що дані консолідовані є можливість забезпечити швидке та просте в керуванні резервне копіювання всіх сервісів та даних, чого важко досягти виключно в фізичній інфраструктурі. А також це дає можливість мінімізувати час відновлення після аварії. ПЗ віртуалізації таких виробників як VMware, Microsoft, Citrix, а також Open Source дає можливість будувати відмовостійкі калстери високої доступності, що дозволяє автоматично відновлювати роботу сервісів навіть після відмови половини серверної інфраструктури. Для цього необхідно використовувати систему зберігання даних, як на схемі вище.

Завдяки цим перевагам в останні роки використання віртуалізації серверної інфраструктури малим та середнім бізнесом безперервно збільшується.

Использование виртуализации малым и средним бизснессом с 2013 по 2015 год

 

Новини

next prev