Заходи

назад вперед

Про компанію IBM

IBM — транснаціональна корпорація, заснована 15 червня 1911, один з найбільших у світі виробників серверів, периферійного обладнання та програмного забезпечення. Компанія IBM займає лідируючі позиції у світі в галузі високих технологій. Завдяки великим вкладам у наукову сферу, IBM залишається лідером серед компаній за отриманими патентами на рік вже протягом декількох років. Таким чином, величезна кількість нових технологій спочатку розробляються і використовуються IBM, а лише потім стають доступними для інших представників ІТ-індустрії. І тому в рішеннях від IBM ми можемо зустріти оригінальні і новаторські технічні рішення, які висувають продукцію IBM на зовсім інший рівень.

В Україні IBM відомий як виробник високотехнологічного серверного обладнання і систем зберігання даних, а так само як розробник програмних і апаратних рішень для бізнес-критичних завдань.

Партнерство з IBM

Integrity Systems має статус IBM Business Partner Advanced.
Партнерство Integrity Systems і IBM зосереджено в області серверних рішень і систем зберігання даних IBM, а також програмних продуктах IBM.

Сертифіковані інженери і консультанти компанії Integrity Systems у напрямку рішень IBM

  • IBM Certified Specialist System x Technical — 2
  • IBM Certified Specialist System x Sales — 3

Новини

next prev