Заходи

назад вперед

Про компанію Microsoft

Заснована в 1975 році корпорація Майкрософт є визнаним світовим лідером з виробництва програмного забезпечення, наданні послуг і розробці інтернет-технологій для персональних комп'ютерів і серверів. Корпорація пропонує широкий спектр програмних продуктів ділового та персонального призначення, використання яких значно збільшує ефективність праці і дає можливість застосовувати найновіші досягнення інформаційних технологій на роботі, вдома і під час навчання.

Продукти корпорації Майкрософт використовуються в більш ніж 50 країнах світу, інтерфейс користувача надається більш ніж на 30 мовах (у тому числі й на українському). Продукти сумісні майже з усіма платформами персональних комп'ютерів.

Компанія Майкрософт виробляє операційні системи Windows, офісні додатки сімейства Microsoft Office, комплекти серверних додатків, засоби розробки програм. Як одне з ключових, компанія Microsoft розвиває напрямок ERP і CRM рішень.

Партнерство з Microsoft

Integrity Systems має статус Microsoft Gold Certified Partner в компетенції Volume Licensing Solutions і Silver Certified Partner в компетенції OEM Solutions.

                             

Integrity Systems також має елітний статус HP Microsoft Frontline Partner, який присвоюється найбільш компетентним і успішним системним інтеграторам, що реалізують свої рішення на базі продуктів HP і Microsoft.

Integrity Systems є одним з провідних партнерів Microsoft в області інфраструктурних рішень та рішень корпоративного ліцензування для компаній середнього бізнесу.

Сертифіковані інженери і консультанти компанії Integrity Systems у напрямку рішень Microsoft

  • Microsoft Certified Professional — 6
  • Microsoft Certified System Engineer — 3

Новини

next prev