Заходи

назад вперед

Хмарні рішен­ня HP Helion

Вступ

          На багатьох підприємствах ІТ-відділ займає оборонну позицію, вирішуючи проблеми і усуваючи критичні інциденти тільки після їх виникнення. Але що якщо б ви могли змінити ситуацію і перетворити свій ІТ-відділ в проактивну сильну команду, яка створює рішення і веде компанію в світле майбутнє?
Тепер ви можете це зробити. Платформа HP Helion, побудована на основі технологій: OpenStack, Eucalyptus, CloudSystem, Cloud Service Automation, підвищує продуктивність вашої організації. І тому ви можете заощадити велику частину вашого ІТ-бюджету і надати вашим розробникам можливість розгортати нові програми швидше, ніж будь-коли раніше. Всі збережені дані залишаються доступними і захищеними.
Основні переваги платформи HP Helion:

 • Відкритість

          Переміщайте, інтегруйте і надавайте додатки в будь-яких середовищах - публічних, приватних, традиційних або гібридних. HP вірить у майбутнє відкритого співтовариства. Саме тому ви можете вибрати необхідне апаратне забезпечення, програми та послуги з великої глобальної екосистеми.

 • Динамічність

          HP Helion забезпечує гнучкість розгортання додатків і хмарних рішень за лічені хвилини. Сподобався новий продукт або послуга? Запустіть його. Зацікавив економічний бізнес-процес? Застосуйте його. Додавайте користувачів. Видаляйте користувачів. Платіть тільки за фактичне використання або за конкретні продукти. Не варто чекати.

 • Безпека

          З HP Helion ви будете впевнені в тому, що всі продукти та послуги забезпечують повну видимість, контроль і управління, необхідні для гібридної середовища. Крім того, ми гарантуємо безпеку і надійність світового рівня, які масштабуються до мільйонів вузлів.

Огляд ринку найбільш масових хмарних рішень.

          Від самого початку ери хмарних рішень основними лідерами на ринку були наступні open source платформи: OpenStack на першому місці, CloudStack на другому та Eucalyptus відповідно на третьому. Але незаперечним  лідером все ж таки є платформа OpenStack, так у 2012 році доля уподобань користувачів на цю платформу була 51%, а вже у 2014 році 69%.  На 2013 рік до розробки OpenStack приєдналося понад 250 компаній, серед яких такі гіганти, як HP, Red Hat, VMware, Puppet Lab, Cisco, Cloud.com, Dell, AMD, Intel, NEC, Citrix, Canonical, SUSE Linux і близько 9000 незалежних розробників. Але за останні два роки найбільш вагомий внесок у розробку платформи внесла компанія Hewlett Packard див. Мал. 1 Внесок компаній у розробку OpenStack.

Мал. 1 Внесок компаній у розробку OpenStack

Таким чином компанія HP є переконливим лідером, який розвиває не тільки портфоліо  своїх власних продуктів але й усю галузь хмарних обчислень. Та це ще не все, так третя платформа за популярністю Eucalyptus була придбана компанією HP у вересні 2014 року, що робить компанію Хьюлетта і Паккарда найбільш технологічним гравцем на ринку хмарних рішень.

Портфель рішень HP Helion

Рішення для приватних хмар
          Можливості хмари величезні. Його використання дозволяє підприємствам підвищити гнучкість, швидше отримати переваги для бізнесу та максимізувати інвестиції в технологію завдяки автоматизації. Але проблеми безпеки, управління або застосування спільно використовуваних платформ не дозволяють багатьом компаніям отримати вигоду від використання переваг хмари. Використання локального хмари скорочує ці ризики. У нас є приватне хмара - рішення, здатне задовольнити всі ваші вимоги незалежно від того, розроблені чи ваші програми для хмари або вам необхідно інтегрувати застарілі віртуалізовані застосування.

 • HP Helion OpenStack

          HP Helion OpenStack є рентабельною, масштабованою  хмарною платформою з відкритим кодом, яка надає все, що вам необхідно для успішного використання хмари, від надійності роботи і додаткової безпеки до спрощеного управління і широкої платформи додатків. Наша найнадійніша і керована корпоративна платформа побудована на основі технології OpenStack і забезпечує загальну архітектуру для приватних, публічних і гібридних хмар, полегшуючи розробку і розгортання комплексних хмарних додатків в середовищах з неоднорідною інфраструктурою.

 • HP Helion CloudSystem

Скористайтеся перевагами хмари за допомогою HP Helion CloudSystem - гнучкого, готового до використання рішення, яке знімає бар'єри між традиційним підходом до ІТ та хмарними обчисленнями. З рішенням HP Helion CloudSystem ви можете працювати через гібридну хмару: розробляти і розгортати нові сервіси, інтегрувати ключові функції OpenStack, а також здійснювати повний контроль середовищ на основі гіпервізора. Ця стійка і гнучка платформа для надання ключових послуг хмарної інфраструктури дає вам можливість швидко, надійно і економічно вигідно перейти на хмарні технології, а також забезпечує можливість розширення за рахунок використання відкритого коду. Все це дозволить домогтися подальшого росту і розвитку.

 • HP Helion Eucalyptus

          HP Helion Eucalyptus - це рішення з відкритим кодом для приватного хмарного середовища, яке сумісне з Amazon Web Service. Воно використовується міжнародними організаціями для підвищення гнучкості бізнесу та управління даними і дозволяє скоротити витрати на публічне хмара на 50 відсотків. За допомогою HP Helion Eucalyptus керівники ІТ-відділів можуть розгортати робочі навантаження та програми в приватних і керованих хмарних середовищах без зміни програмного коду або негативного впливу на продуктивність розробників.

 • Платформа HP Helion Development Platform

          Дана платформа HP Helion Development Platform дозволяє розробникам підприємств швидко створювати, розгортати і масштабувати розроблені спеціально для хмари програми за допомогою нашої інтуїтивної консолі, відкритих API і кращих у своєму класі інструментів розробника. Оскільки платформа HP Helion Development Platform ґрунтується на Cloud Foundry і інтегрована з HP Helion OpenStack, вона надає відкриту інтероперабельну платформу, що робить можливими розробку і портативність додатків в різних традиційних ІТ, приватних і публічних хмарах.

Рішення для публічни хмар
          Гнучкість є ключовою основою успішної гібридної ІТ-стратегії. Завдяки їй у вас є швидкий доступ до необхідних вам сервісів, і ви можете переорієнтувати ваш бюджет з капітальних витрат на експлуатаційні витрати. Навіть тоді, коли ваша інфраструктура призначена для підтримки локальної хмари, іноді виникає необхідність підтримувати працездатність при випадкових сплесках кількості запитів, при яких перевищуються можливості вашої інфраструктури. За допомогою нашої пропозиції на основі публічного хмари ви зможете отримати доступ до сервісів інфраструктури і платформи при першій необхідності і сплатити тільки ті сервіси, які ви використовуєте.

 • Публічна хмара HP Helion

          Підприємства часто отримують краще обслуговування на основі гібридного ІТ-середовища, яке поєднує в собі локальну інфраструктуру та елементи публічного, приватного і керованого хмари. Щоб задовольнити ваші вимоги для публічного хмари, ми пропонуємо HP Helion Public Cloud, прозоре корпоративне публічне хмара, засноване на технології OpenStack, яке надає хмарні сервіси на вимогу з оплатою по мірі використання. Незмінно зберігаючи прихильність відкритим хмарним рішенням, не залежних від постачальника, ми побудували ефективну екосистему партнерських рішень, яка в майбутньому допоможе вам вирішити свої проблеми, пов'язані з системами зберігання, платформами, управлінням і узгодженням.

Рішення для керованих послуг

          Таке управління хмарою, яке дозволяє повністю розкрити його потенціал, вимагає участі експертів, що володіють спеціалізованими знаннями. В умовах обмежених ресурсів пошук оптимального балансу між управлінням технологіями та їх застосуванням для підвищення доходу бізнесу може виявитися справою непростою. І в цьому вам допоможе HP. Ми надаємо керовані послуги для задоволення широкого спектру спеціалізованих потреб: від ключових послуг з бізнес-додатків до послуг, які дозволяють задовольнити специфічні запити постачальників послуг і державного  сектора.

 • Послуги HP Helion Managed Services

          Ми зробимо управління вашим хмарою більш легким незалежно від того, чи хочете ви перейти від капітальних витрат до експлуатаційних витрат, підвищити безпеку або повністю передати управління своїм хмарою зовнішнім виконавцям. Наш портфель керованих послуг надає вам чудову гнучкість і широкий вибір, що дозволяє вибрати рівень обслуговування, що ідеально підходить вашої компанії. Можливо, ви хочете, щоб ми управляли вашим хмарою локально за допомогою рішення HP Helion Managed Private Cloud. Або, може бути, ви віддаєте перевагу використовувати рішення HP Helion Managed Virtual Private Cloud для роботи з віртуальним хмарою, розташованим в наших надійних центрах обробки даних. Незалежно від того, яке рішення ви виберете з нашого великого каталогу керованих послуг, наші експерти забезпечать вам гарантовану безперебійну підтримку і оперативне надійне обслуговування.

Консультаційні послуги

          Щоб бути більш ефективними, навіть найкращі варіанти впровадження хмари потребують особливої уваги фахівця з хмарним технологіям. Чи не кожне підприємство може працювати з інноваціями без залучення зовнішніх фахівців, але у вас завжди є доступ до знань наших експертів. За допомогою наших професійних консультаційних послуг ви зможете розробити власну хмарну стратегію, перетворити хмара і керувати ним. Таким чином ви отримаєте найбільшу віддачу від своїх інвестицій в хмарну технологію.

 • Послуги HP Helion OpenStack Professional Services

          За допомогою послуг HP Helion OpenStack Professional Services ви отримуєте доступ до мережі експертів, які володіють глибокими знаннями в сфері технології OpenStack і вирішують складні завдання в області сучасних інформаційних технологій. Наші консультанти за технологією HP Helion OpenStack мають достатній досвід роботи в питаннях повного життєвого циклу хмари і можуть надати ряд послуг - від вибору стратегії до впровадження та експлуатації. Будучи вашими хмарними партнерами, ми будемо інформувати вас про існуючі можливості, а також перетворимо існуючу середу і допоможемо в управлінні хмарної середовищем корпоративного класу на базі OpenStack.

 • Послуги HP Helion Professional Services

          Впровадження хмари у ваш бізнес може виявитися складною справою. Фахівці підрозділу HP Helion Professional Services допоможуть оптимізувати ваш перехід на хмарні технології і виступлять в ролі надійних порадників і партнерів, які допоможуть пройти весь цей шлях легко і швидко. Щоб ваше підприємство працювало більш ефективно, ми визначимо потреби вашої компанії і запропонуємо відповідний варіант, що поєднує в собі елементи традиційної ІТ-середовища і хмарних технологій, і розробимо комплексний життєвий цикл, який буде враховувати всі аспекти вашого переходу на хмарні технології. Наші консультанти з хмарним технологіям покажуть вам, як почати впровадження нових рішень, розкажуть про те, які етапи треба пройти, щоб досягти своїх цілей, а також продемонструють, як підтримувати стабільну роботу хмари.

Оптимізовані хмарні рішення
          Планування, розробка та розгортання хмарної технології може виявитися вельми непростою справою, особливо для вузькоспеціалізованих завдань, які вимагають складних рішень. Вибираючи наші оптимізовані хмарні рішення, ви отримуєте комплексні пропозиції, які включають в себе все необхідне для того, щоб ви успішно вирішували завдання, що вимагають великих зусиль. Розроблені, випробувані і перевірені експертами компанії HP в сфері хмарних технологій, наші оптимізовані хмарні рішення будуються на базі кращих у галузі серверів HP ProLiant і хмарного програмного забезпечення.

 • HP Helion Content Depot

          Приберіть бар'єри, які накладають обмеження систем зберігання, за допомогою HP Helion Content Depot. Це інтегроване, готове до негайного використання рішення для зберігання даних, яке надає широкі можливості масштабування і спрощує зберігання та контроль постійно зростаючих обсягів даних на відкритій платформі. Побудоване на основі технології OpenStack® Swift, рішення HP Helion Content Depot є високодоступних платформою з можливістю масштабування до петабайт, яка безпечно зберігає величезні обсяги неструктурованих даних і оптимізована для довговічною, безвідмовної і паралельної роботи. Завдяки цьому ви отримуєте необхідну гнучкість у зберіганні даних.

INTEGRITY SYSTEMS — один з лідерів на ринку України із хмарних рішеннь і це підтверджено компетенцію HP Gold Cloud Builder Specialist та HP Platinum Converged Infrastructure Specialist. Сертифіковані спеціалісти проектної команди, їх досвід та індивідуальний підхід зможуть забезпечити рішення будь-якої складності. Компанія Integrity Systems пропонує замовникам комплекс послуг та сервісів по впровадженню хмарних рішень:

 • Аналіз та оцінка ІТ інфраструктури та сервесів компанії на предмет можливості переходу до хмарної інфраструктури;
 • Розробка архітектури рішення приватної та гібридної хмари ;
 • Запуск пілотного проекту та розгортання тестового середовища;
 • Розгортання робочого середовища у публічній хмарі та інтеграція з наземною інфраструктурою;
 • Технічна підтримка на всіх етапах проекту.

Новини

next prev