Заходи

назад вперед

Антивірусний і антиспам захист

Сьогодні організації щодня стикаються усе з більшою кількістю загроз, пов’язаних з проникненням в корпоративну мережу вірусів і напливом спаму. Нерідкі випадки, коли бізнес навіть найбільших міжнародних компаній виявляється паралізованим на годинни, а то і дні, в слідстві вірусних епідемій.

Компанія Integrity Systems пропонує нашим замовникам розробку комплексних систем захисту від вірусів, які включають антивірусний захист на всіх рівнях (кінцеві пристрої, мережеві файлові сервери, поштові сервери, internet шлюзи), єдину систему управління та збору інформації про вірусні атаки, відстеження і контроль актуальності антивірусних баз сигнатур, контроль захищеності кінцевих користувачів (актуальність антивірусних баз, оновлень Windows, налаштувань безпеки) завдяки інтеграції з апаратно / програмними рішеннями контролю доступу.
Компанія Integrity Systems є сертифікованим партнером таких відомих світових виробників антивірусів і антиспам рішень як Symantec, TrendMicro, «Лабораторія Касперського», ESET. Завдяки налагодженим партнерським відносинам з даними виробниками і наявності висококваліфікованих фахівців у галузі інформаційної безпеки, ми пропонуємо нашим замовникам оптимальні рішення захисту від вірусів і спаму, які розробляються виходячи з конкретної специфіки і вимог замовника.

При побудові корпоративних систем захисту від вірусів і спаму в мережі підприємства замовника фахівці керуються такими принципами:

 • Комплексний захист — контроль усіх можливих точок проникнення вірусів;
 • Модульний принцип побудови — система будується з таких компонентів:
  • Засоби антивірусного захисту серверів ЛОМ;
  • Засоби антивірусного захисту робочих станцій;
  • Засоби антивірусного захисту поштової системи;
  • Засоби захисту поштової системи від спаму;
  • Засоби антивірусного захисту інтернет-шлюзів.
 • Масштабованість — підтримка мереж будь-якого розміру і можливість розширення;
 • Централізована система управління — забезпечення централізованого управління і контролю всієї системи;
 • Моніторинг системи — оперативне виявлення виникаючих загроз, оповіщення і реагування на них.

Використовувані продукти

Пакет антивірусного захисту Trend Micro NetSuite є повністю інтегрованим, централізовано керованим комплектом ПЗ, призначеним для захисту всіх точок проникнення вірусів в корпоративну мережу.

Пакет антивірусного захисту Symantec Multi-Tier Protection включає в себе наступні продукти:
Symantec Endpoint Protection для операційних систем Microsoft Windows; Symantec AntiVirus — для операційних систем Linux і Macintosh; Symantec Mail Security для SMTP; Symantec Mail Security для Microsoft Exchange; Symantec Mail Security для платформи Lotus Notes / Domino. Таке поєднання рішень, що поставляються комплексно, забезпечує поліпшений захист від різних загроз безпеки для багатоплатформених систем. У режимі реального часу здійснюється виявлення та блокування шкідливих програм, включаючи віруси, «черв’яки», «троянські коні», програми-шпигуни, рекламне ПЗ і загрози типу Rootkit.

Пакет антивірусного захисту Kaspersky Total Space Security — інтегрована система, призначена для забезпечення безпеки інформації в рамках корпоративної мережі незалежно від її розмірів і складності. Kaspersky Total Space Security контролює всі вхідні і вихідні потоки даних: електронну пошту, інтернет-трафік і всі мережеві взаємодії.

Програмне забезпечення Kaspersky Anti-Spam для захисту від спаму — це високопродуктивна система централізованого захисту поштової системи організації від спаму. Програма здійснює розпізнавання і фільтрацію спаму в процесі прийому електронної пошти по протоколу SMTP, тобто до того, як повідомлення будуть доставлені в поштову скриньку кінцевого одержувача. Kaspersky Anti-Spam може використовуватися як підприємствами малого та середнього бізнесу, так і великими корпоративними замовниками, а також ISP-провайдерами.

Програмне забезпечення Dr.Web Enterprise Suite — унікальний комплекс з вбудованою системою централізованого керування антивірусним захистом робочих станцій і файлових серверів Windows, а також поштових серверів Unix на підприємствах будь-якого масштабу. Dr.Web Enterprise Suite має клієнт-серверну архітектуру. Установка клієнтів проводиться на робочі станції і сервери. Антивірусний сервер забезпечує централізоване адміністрування захисту робочих станцій і файлових серверів Windows, а також поштових серверів Unix, включаючи розгортання, оновлення вірусних баз і програмних модулів компонентів, моніторинг стану мережі, повідомлення про вірусні події, збір статистики.

Bitdefender

Bitdefender - румунська компанія, що розширює та випускає антивіруси, файли та антикореневі рішення. Данні програми використовують більше ніж у 150 странах світу і використовують особливі популярні в Німеччині та Франції. Відповідно до офіційного сайту, у нас розміщено близько 500 мільйонів індивідуальних та корпоративних користувачів.

Компанія пропонує свої рішення самому широкому кругу клієнтів. Програмні продукти компанії доступні для різних операційних систем, включаючи Microsoft Windows, різні дистрибутиви Linux та FreeBSD. Крім того, мобільні пристрої на базі iOS та Android - як для користувачів, так і для корпоративної захисту BYOD.
Bitdefender GravityZone Advanced Business Security пропонує комплексний захист для фізичних та віртуальних настільних комп'ютерів та серверів, а також мобільних пристроїв та безпеки та антиспам для поштових скриньок Exchange - всі вони управляються з однієї консолі.
Зробіть зараження зловмисним програмним забезпеченням і система сповільнює минуле, використовуючи рішення №1 для захисту та ефективності незалежних тестів.
Охороняйте від усіх загроз та векторів нападу з перевіреним машинним навчанням, поведінковим аналізом, розширеним анти-експлуатаційним, постійним моніторингом запущених процесів та можливостями оцінки ризиків.

ESET

Міжнародний розробник антивірусного програмного забезпечення і рішень в області комп'ютерної безпеки для корпоративних і домашніх користувачів. Заснована в 1992 році.

Історія компанії бере свій початок у 1987 році, коли два словацьких програмісти-ентузіасти Петер Пашко та Мирослав Трнка знайшли почали цікавитись комп'ютерними вірусами. Одному з вірусів, знайдених програмістами, було дано ім'я «Вена» та написано програму для її виявлення. Незабаром вони знайшли багато інших вірусів, після чого вирішили розробити універсальне програмне рішення для боротьби з невідомими видами загроз.

У 1992 році програмісти разом з другом Рудольфом Грубим заснували товариство з обмеженою відповідальністю «ESET».

ESET Endpoint Protection Advanced та Secure Business

Захист робочих станцій
Провідні рішення ESET для захисту робочих станцій використовують багаторівневі технології в динамічному середовищі. У продуктах збалансовано поєднуються продуктивність роботи, швидкість виявлення і мінімальна кількість помилкових спрацьовувань.

Захист файлових серверів
Надає розширений захист всіх мережевих файлів, а також загальних та багатоцільових серверів. Забезпечує стабільну безперебійну роботу серверів для безперервної роботи бізнесу.

Захист поштових серверів
Відфільтровує спам і загрози, перш ніж вони потраплять в поштові скриньки користувачів. Створене на основі провідної технології NOD32, рішення ESET Mail Security посилює безпеку корпоративної мережі, надійно захищаючи поштові сервери організації.

ESET Secure Authentication

Багатофакторна автентифікація (MFA), також відомий як двофакторна автентифікація (2FA) - метод аутентифікації, який вимагає двох незалежних творів інформація для підтвердження особи користувача. 2FA набагато сильніше, ніж традиційні, статичний пароль або автентифікація PIN-коду. Доповнюючи традиційне аутентифікація з динамічною секундою фактор, це ефективно знижує ризик виникнення порушення даних, спричинене слабкими або протікаючими паролі. ESET Secure Authentication - це просто спосіб для підприємств усіх розмірів MFA у поширених системах, таких як як VPN, віддалений робочий стіл, Office 365, Outlook Веб-доступ, вхід в операційну систему та багато іншого.

McAfee

McAfee, Incorporated - підрозділ американської компанії Intel Security, що розробляє антивірусне програмне забезпечення під маркою McAfee.
Основана в 1987 році під ім'ям основи Джона Ма́кафі. Штаб-квартира в Санта-Кларе (штат Каліфорнія). Відповідно до дослідження OPSWAT за жовтень 2014 року, McAfee виходить у п’ятёрку великих виробників антивірусів, на його долю доходить 5,7% мирового ринку.
В 2014 р. компанія Intel перейменовала McAfee в Intel Security. Логотипом нової компанії став кращий щит, використовуючи попередній McAfee, замінивши лише назва. Продукты компанії сохранили фрагмент «McAfee» у складі своїх найменувань.  У вересні 2016 року компанія Intel продала 51% акцій підрозділу Intel Security в сумі McAfee. Новим співтовариством компанії стали інвестиційний фонд TPG. Сума торгів склала 3,1 млрд доларів і була закрита у другому кварталі 2017 року

McAfee Endpoint Security

McAfee Endpoint Security об'єднує в собі велику кількість різноманітних технологій, що обслуговують всі етапи, що живуть циклами, захищаючи від загроз, використовуючи один-єдиний власний агент та консолі централізованого управління, підтримуючи динамічність своїх організацій та ваших середніх захистів на довгій основі. Базові засоби, що запобігають загрозам. Об'єднання антивірусу, засоби, що застосовують втілення, підтримують, а також засоби веб-контролінгу помічають між собою інформацією про загрозу. Стримування додатків блокування різних типових подій та збереження загроз до того часу, як вони отримують можливість заробити систему або розподілитись у вашій раді, дозволяють створити велику кількість потенційних службовців від подозрілих файлів і тимчасового ПО «нульового дня». Обнаружение и реагирование на конечных точках Наша інтегрована, автоматизована і адаптируемая технологія обертання і реагування на кінцевих точках (виявлення кінцевої точки та реакція - EDR) дозволяє просто використовувати і виконувати завдання реагування на інциденти до одного щелчку миші.

McAfee DLP

Захист даних завжди був об'єктом серйозної уваги з боку підприємства керівники служб безпеки та службовців з питань дотримання норм, але останні закони про конфіденційність будуть безсумнівно, підвищити захист даних в залі засідань через потенційно серйозні наслідки недотримання. Що робить його ще більш складним, це те, що компанії будь-якого розміру користуються хмарними послугами, такими як Microsoft Office 365, щоб надати своїм працівникам більшу гнучкість та легший доступ до основної діяльності
додатки. Оскільки нормативні вимоги та корпоративні потреби вимагають зростаючих вимог до ІТ щоб забезпечити безпечну обробку даних, може виявитися розгортання необхідних захисних рішень страшний. Деякі продукти для запобігання втрат даних (DLP) потребують значних зусиль розгорнути і зазвичай мати великі постійні витрати на консультації. Деякі продукти DLP залишають його до ІТ, щоб знати про всі дані, які потрібно захистити, додавши адміністративні тягар і спричинення помилкових позитивних результатів.

Symantec

Symantec - американська компанія з виробництва програмного забезпечення в галузі інформаційної безпеки, зокрема антивірусів. Розташована в Купертіно, Каліфорнія. Є одним зі світових лідерів в галузі виробництва програмного забезпечення для ПК.
Компанія Symantec була заснована в 1982 році Гарі Хендріксом за рахунок коштів, виділених за грантом Національного наукового фонду США. Спочатку компанія була зосереджена на проектах, пов'язаних зі створення штучного інтелекту. У числі перших службовців Хендрікс найняв кількох дослідників природної мови зі Стенфордського університету.

Новини

next prev