Заходи

назад вперед

«Radisson Blu Hotel» - проект з організації Wi-Fi-доступу в Інтернет.

 


Учасники найбільшого в Україні медіафоруму високо оцінили якість Wi-Fi-зв'язку від Cisco


Компанія Integrity Systems, прем'єр-партнер Cisco, успішно реалізувала проект з організації Wi-Fi-доступу в Інтернет в київському готелі Radisson Blu Hotel, Kyiv для учасників міжнародної конференції Kiev Media Week 2013.

 

В рамках Kiev Media Week відбувся цілий ряд бізнес-заходів, в яких взяли участь майже 1000 гостей з 32 країн. Конференція проходила 10-13 вересня, і щодня на ній були присутні близько 600 чоловік.

Неординарність події і високий рівень вимог його учасників - професіоналів зі сфери телебачення, кіно та суміжних областей - вимагав найвищого рівня якості Wi-Fi-зв'язку.

Враховуючи масштабність заходу, організатори найбільшого в Україні медіафоруму з метою забезпечення високоякісного Wi-Fi-покриття для всіх учасників Kiev Media Week 2013 вибрали рішення на базі обладнання і технологій Cisco, реалізоване компанією Integrity Systems.

Технологія Cisco CleanAir використовує інтелектуальні функції апаратного рівня для зниження ефекту впливу радіоперешкод. CleanAir підвищує якість радіозв'язку за рахунок швидкого виявлення радіозавад, виявлення їх джерела і автоматичного регулювання зони охоплення бездротової мережі.

Технологія Cisco ClientLink 2.0 дозволяє точкам доступу ліквідувати провали в покритті і підвищувати швидкість бездротового доступу. Крім того, вона допомагає поліпшити зону покриття і збільшити загальну продуктивність бездротової системи в середовищі з клієнтами різних типів, наприклад, у мережі, де реалізована концепція BYOD.

Завдяки співпраці з Cisco нам вдалося впоратися зі складним технічним завданням. Все працювало як годинник, і найкращим доказом цього стало те, що у спікерів та гостей конференції не було жодних нарікань на зв'язок. Реалізація даного проекту дає нам істотну перевагу перед конкурентами при проведенні подібних заходів надалі.

Андреас Флюкігер, генеральный менеджер отеля Radisson Blu Hotel, Kyiv.

Новини

next prev