Заходи

назад вперед

"Український Процесінговий Центр" - Впровадження відмовостійкої інфраструктури ЦОД на базі платформи Nexus

           В рамках київської десятої конференції з інформаційних технологій Cisco Expo відбулося традиційне нагородження кращих ІТ- проектів, реалізованих в Україні за допомогою рішень Cisco в 2012 році. Переможці були визначені у восьми номінаціях.
            У номінації «Впровадження відмовостійкої інфраструктури ЦОД на базі платформи Nexus» перемога дісталася Українському процесінговому центру (УПЦ). На сьогоднішній день УПЦ обслуговує близько 9000 банкоматів і щомісяця обробляє понад 55 мільйонів транзакцій. Застосування інноваційних технологій на базі рішення Nexus 7 000 дозволило УПЦ реалізувати повне резервування двох дата-центрів і забезпечило високу відмовостійкість рішення, а використання технології OTV істотно спростило і знизило ризики міграції в новий ЦОД. Проект був реалізований компанією «Інтеграційні системи».

          «Практично з самого заснування компанії, а це вже 15 років, наша мережева інфраструктура побудована на базі обладнання Сisco. І у нас був час переконатися в його надійності та інноваційності», -  зазначив Олександр Смічік, начальник відділу телекомунікацій УПЦ.

Новини

next prev