Заходи

назад вперед

"Ukrlandfarming" - проект системи відеоконференцзв'язку Cisco

Найбільший в Україні вертикально інтегрований аграрний холдинг Ukrlandfarming впроваджує систему відеоконференцзв'язку на основі рішень, запропонованих компанією Cisco. Реалізація проекту дозволила істотно підвищити ефективність роботи підприємств холдингу завдяки зниженню тимчасових і фінансових витрат на підготовку і проведення нарад, конференцій, робочих зустрічей як топ-менеджерів компанії, так і керівників профільних департаментів, голів ключових підрозділів.

За словами голови ради директорів агрохолдингу Ukrlandfarming Олега Бахматюка, компанія поставила перед собою завдання перейти на принципово новий рівень спілкування між різними підрозділами:

Ми повинні мати можливість проводити наради на вимогу без фізичної присутності учасників, щоб звести до мінімуму витрати на підготовку і проведення переговорів. Це дозволить використовувати робочий час співробітників з максимальною користю для компанії. Олег Бахматюк, голова ради директорів агрохолдинга Ukrlandfarming

На думку співробітників Cisco, досвід впровадження відеоконференцзв'язку у великих компаніях свідчить про можливість окупити систему за 6-12 місяців шляхом економії витрат на відрядження, ефективного витрачання робочого часу співробітників і підвищення якості прийняття управлінських рішень.

Впровадження системи відеоконференцзв'язку в холдингу Ukrlandfarming - це перший великий проект компанії Cisco в сільськогосподарській галузі України, що свідчить про перегляд стандартів ведення бізнесу та управління операційною діяльністю в аграрно-промисловому комплексі України.

В рамках проекту прем'єр-партнер Cisco компанія Integrity Systems встановила на підприємствах агрохолдингу кілька групових систем для оснащення переговорних кімнат і більше 300 персональних систем відеозв'язку ЕХ-60 і Е-20. Згідно подальшим планам, до кінця 2012 року кількість персональних систем відеозв'язку збільшиться до 450, а кількість мобільних клієнтів Jabber - до 200 абонентів. Розгорнута мережа вже дозволяє проводити сеанси зв'язку як у середині холдингу, так і з партнерами та клієнтами організації. У головному офісі Ukrlandfarming побудований сучасний переговорний зал з відеостіною, підключеної до ВКС-системі. Надалі компанія планує використовувати відеоконференцзв'язок у вже існуючому ситуаційному центрі, обладнаному аналогічної відеостіною.

Для організації багатоточкового зв'язку на підприємствах агрохолдингу застосовується відеосервер Cisco TelePresence MCU 4510. Сервери Cisco TelePresence VCS Control і Cisco TelePresence TMS використовуються для реєстрації абонентів, ведення корпоративної адресної книги та звітності по відеотрафіку. Cisco TelePresence VCS Expressway дає можливість безпечного спілкування з відеоабонентами, що знаходяться поза мережі організації. Сервер Cisco TelePresence 2200 VCR дозволяє робити запис відеоконференцій для їх подальшого розсилання та архівування.

В якості кінцевих точок в агрохолдингу встановлено персональні системи EX60 з сенсорним пультом управління, можливістю використання екрану як монітора ПК і документ-камерою, відеотелефони E-20, а також мобільні клієнти Jabber для оперативного спілкування з співробітниками, що знаходяться поза офісом.

В даний час проект проходить стадію промислового запуску, відпрацьовуються різні сценарії взаємодії всередині системи.

Бізнес продовжує шукати нові економічні та ефективні способи комунікації і все частіше використовує устаткування для відеоконференцзв'язку. Зі свого боку, компанія Cisco активно розвиває цей напрямок і інвестує в розробку рішень, ефективність, надійність і простоту використання яких вже можуть оцінити тисячі компаній по всьому світу. Олег Боднар, керівник представництва Cisco в Україні

Источник: http://www.cisco.com/web/RU/news/releases/txt/2012/112212b.html

Новини

next prev